ÜRÜNLER
Ana Sayfa / Ürünler / Makine ekipmanları / Çiftlik ekipmanları / Otomatik Yemleme - MVM Karıştırıcı
K-Ç 05 // Otomatik Yemleme - MVM Karıştırıcı
Karadağ No : K-Ç 05
Ürün Adı : Otomatik Yemleme - MVM Karıştırıcı
Ürün Grubu : Makine ekipmanları / Çiftlik ekipmanları
Marka : Gea farm tech.

GEA uzmanlık mutfağına hoş geldiniz!

Bunun yemek pişirme ile ilgili olduğunu düşünüyorsanız çok da yanlış düşünüyor sayılmazsınız: 
Güçlü MVM sabit karıştırıcı kısmen ve tam otomatik yem tedarik sisteminin kalbidir. Her türde kaba yemi karıştırır, konsantre eder ve ineklerinize dağıtıma hazır ve yüksek verimde süt üretimi sağlayan mükemmel şekilde karıştırılmış TMR oranında mineral sağlar. 
Artık dağıtımın otomatik yemleme sisteminizin ayrılmaz bir parçası olup olmayacağına veya daha fazla ya da sadece bir günlük oranda karıştırıp karıştırmayacağınıza karar vermek sadece size bağlı. Her durumda MVM karıştırıcı sizin için iş tasarrufu sağlarken sürülerinizin de en iyi şekilde beslenmesini sağlar. Tasarruf ettiğiniz zaman ile hobi edinebilirsiniz: Tencereleri ısıtmaya başlayın!

Tamamen doğal şekilde hazırlanmış

MVM karıştırıcının en büyük yeteneği çim, saman ya da ottan oluşan yem karışımlarını sıkıştırarak yuvarlak ya da kare, her türlü şekilde balyayı kesebilmesidir. 
Bu kesim işlemi, yemin yapısını bozmadan, malzemeyi optimal boyda kesebilen güçlü ve keskin bıçaklarla donanımlı augerler sayesinde gerçekleşir.  

Yüksek verim için tasarlanmıştır.

MVM karıştırıcı yüksek kaliteli paslanmaz çelikten ve yağ banyosu içinde büyük boyutlu rulmanlardan meydana getirilmiştir, elektronik ve hidrolik donanımları kontrol odası içinde korunan MVM karıştırıcı özel bir bakım veya onarım gerektirmeden devamlı olarak çalışır. 


Bağımsız ayakta duran fakat entegre edilen asansör MVM karıştırıcıya isteğe bağlı olarak yerleştirilebilir ve modüler bölümler ile çeşitli boylarda teslim edilebilmektedir. Güçlü dişli kayış tahrikli taşıyıcılar asansörün güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar ve her türlü materyalin üstesinden gelir. Paslanmaz çift dip dağıtım ile kesinlikle minimum yem atığı sağlanır. 

Güçlü karışımın avantajları:

  • 8 – 30 m³ hacim aralığı
  • Hassas hazırlıkla en yüksek verim
  • Son derece esnek asansör modülü kullanılarak tam besleme çıkışı
  • GEA Farm Technologies sistem uzmanları tarafından sunulan en kaliteli ve dayanıklı teknoloji