KURUMSAL
Ana Sayfa / Kurumsal / Değerlerimiz
Bizi Biz Yapan Değerler

MİSYONUMUZ 

Karadağ Tarım olarak temel misyonumuz müşterilerimizin tarım,hayvancılık ve makine ekipmanları ihtiyacını kalite ile sunmak, müşterilerimizi kalite ile buluşturmaktır. 

Şirketimiz bu misyon doğrultusunda satışını yapmakta olduğu faaliyetlerini sektördeki gelişme standartlarını takip ederek en güncel ürün çeşidi sunmakdır.

Çözüm ortağı olduğumuz şirketlerin müşterilerine karşı sorumluluklarını anlıyor, sorumluluğunuzu sorumluluğumuz olarak görüp üretimde kaliteden taviz vermiyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Karadağ Tarım 27 yıldır olduğu gibi değerine değer katan ,kalitesini arttırmaya devam edecektir. Müşterilerimizin gelişen teknoloji karşısında gelişen ihtiyaçlarını görüyoruz, bu ihtiyaçları karşılamak için çözümler üretiyoruz.

Yeni yatırım alanı açarak sektöre canlılık getiren firmamız bundan sonraki süreçlerde de ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir. 

Karadağ Tarım olarak gelişmeye devam edeceğiz, ülkemizde artan tarım ve hayvancılık faaliyetleri sonucunda oluşan ihtiyacın büyük çoğunluğunu karşılayarak sektörde adı kalite ile bütünleşerek duyulmuş bir şirket olmaktır.